Botoks

Çene Botoksu Nedir ?


Çene botoksu, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen çene küçültme operasyonudur. Ameliyatsız estetik olarak bilinmektedir. Uzman hekim tarafından yüze Botulinum toksini enjekte edilir. Böylelikle yüzde belirlenen noktalarda gerilme sağlanır. Yaşlılık karşıtı olarak da bilinen çene botoksu nasıl yapılır ? Yüzde bulunan Masseter kasına yapılan çene botoksu istenilen çene küçültme işlemi olarak da bilinmektedir. Çene botoksu yüz inceltme işlemidir. Masseter  botoksu 14 gün içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. 6-8 hafta gibi verilen belirli bir süreyi de kapsar. Çene botoksu Kemer kısmında birçok kişi için hizmet vermeye devam ediyor. Çene botoksu, yüzdeki çene yamukluklarını düzenleme amaçlı kullanılır. 


Çene Botoksu Nasıl Yapılır ?
 

Belirli bir bölgede yüzün çene kısmına kadar etki sağlayan çene botoksu nasıl yapılır ? Öncelikle bilinmelidir ki çene botoksu ideal çene yapısına ulaşmayı sağlar. Bu sebeple de istenilen şekli alan yüz, cerrahi operasyona maruz kalmadan kısa sürede uygulanmaktadır. Çene botoksu yapılma aşamaları ise oldukça kısadır. Tedavi en fazla 6 ay sonra tekrar edilmelidir. 
Diş ve deri enfeksiyonlarında Masseter botoksu, hastaların kaçınması gereken bir estetik yöntemidir. Belirlenen şekli kısa sürede gerçekleşerek istenilen aşama tamamlanır ve çenede ki fazla görünüm gider. Porselen kaplama isteğe göre Kemer’de en iyi uzmanlar dahilinde yapılır. Böylelikle sağlam olan dişlerde uzun ömürlü ve dayanıklılık hakimdir. Kaplama türleri arasında en fazla tercih edilenlerden biridir. İşlemin yapılması ise Kemer çene botoksu en fazla tercih edilen yerlerden b

 

Çene Botoksu Diş Sıkma İlişkisi
 

Çene botoksu yapılma sebeplerinden biri de çene sıkmadır. Çenede sıkça yapılan çene sıkma ile birlikte  gerilme ve zorlanmaya bağlı olarak yamukluk ile çene kasılmalarına bağlı ağrıları da yok eder. Çene sıkması için botoks  kısa sürede etkisini gösterir. Çene botoksu olan kişilerde daha önceleri  diş sıkma ve çene kasılması birçok hastada gerçekleşir.
 

 Tüm operasyonlar kişilere özel planlanmaktadır. Böylelikle süreler değişim gösterebilir. Uygulama sonrası diş sıkma durumu tekrarlanmaz ve 6-8 hafta sonra tamamen etkisini göstermektedir. Fark edilir. Tamamen son  derece ekili bir yöntemdir.  Yaşlanma karşıtı olarak da bilinir.
 

Çene botoksu nedir ?

Çene botoksu yüzde incelme ve çene küçültme işlemi olarak bilinir. Her zaman işe yarayan yöntemlerden biri olmaktadır. Çene sıkması için botoks her zaman tedavi amaçlı da uygulanmaktadır. Çenede ağrıları geçirmektedir. 
 

Çene Kısmındaki Botoksu Tedavisi Ne Kadar Sürer ?
 

Çene Botoksu, estetik açıdan birçok kişi tarafından uygulama sağlanmaktadır. Bu sebeple de tedavi süreleri oldukça önemlidir. Birçok kişini zorlanmadan yaptırdığı çene botoksu, 10 dakikalık bir işlem olarak bilinir. 2-6 ay arasında ise tekrar yapılması gerekir. Uygulama yapılma sebeplerinden biri de çene sarkmasıdır. Çene sarkmasına botoks oldukça uygun fiyatlar dahilinde yapılmaktadır. Birçok açıdan da yüzde kırışıklıkları yok ederek  güzel bir görünüm verir. Hem doğal görünüm  hem de görsel açıdan da çeneyi belirli orantıyla düzeltir. Böylece istenilen görünümü elde edebilirsiniz. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan işlem, çene kaslarına botoks olarak da adlandırılmaktadır. Böylelikle beklentiyi en iyi şekilde karşılayan bakım uygulaması aynı zamanda sarkan derinin gergin görünmesiyle yaşlılık karşıtı bir işlem olarak bilinir. Her zaman uygulamanın 6 aya kadar yenilenmesi gerekir. Botoks uygulaması yapılırken herhangi bir acı uyulmamaktadır. Bu sebeple de işlem belirli aralıklarla yenilenmelidir. Birçok botoks uygulaması içerisinde en kesin sonucu veren çene botoksu, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Tedaviler

HEMEN ARA WhatsApp